(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2,8 x 0,8 x0,4 panele 220kg (Nr 8249896)

2,8 x 0,8 x0,4 panele 220kg
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
2,8 x 0,8 x0,4 panele 220kg
280 x 80 x 40 cm
220 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
220 kg
Dystans
208 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Nowe Chechło

22 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Dzierżoniów

Od 23 gru 2021 do 31 gru 2021


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia nieduży towar, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest w sam raz. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których waga jest większy niż 3,5 tony i inne pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać pakunek. Istotna jest także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest także termin wykonania transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.