(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 bed flat (Nr 4641430)

2 bed flat

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

12

Dystans: 1688.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Midlands, Walsall

27 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.