(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 11:42

2 bed house

(Nr 2999908)
2 bed house

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1633.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Bratislava, Słowacja

30 sie 2018

Adres i termin dostawy

Cambridge, Wielka Brytania

3 wrz 2018