(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 15:22

2 bed house move

(Nr 2413820)
2 bed house move

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 3082.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Shrewsbury, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jużne, 65481-65489, Ukraina

Termin elastyczny