2 bed house move (Nr 6407851)

2 bed house move

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 1793.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Albacete

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Hampshire, Ringwood

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.