(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 bedroom (Nr 6068014)

2 bedroom

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 11.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Herzogenrath

1 cze 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Baesweiler

1 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.