(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 BIBICLETAS ELECTRICAS (Nr 4733540)

2 BIBICLETAS ELECTRICAS

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: 892.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Estepona

Od 30 sie 2019 do 1 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, León

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła czy też kupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.