(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 15:46

2 bicicletas (Nr 2750400)

2 bicicletas

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1088.00 km

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź kupić pasujący karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i usunąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające części takie jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu należy osłonić gazetami czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Coruña, Hiszpania

Termin elastyczny