(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 BICICLETAS (Nr 5222274)

2 BICICLETAS

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 486.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Region Murcji, Lorca

Od 21 kwi 2020 do 22 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma

Od 26 kwi 2020 do 27 kwi 2020


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub nabyć taki karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto osadzić w odrębnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.