(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-24 19:23

2 bicycles

(Nr 3007868)
2 bicycles

Waga w kg (łączna):

60.00

Dystans: 610.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo kupić taki karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować i usunąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw chroniących rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Malmo, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stockholm, Szwecja

Termin elastyczny