2 bicycles (Nr 6404506)

2 bicycles

Waga w kg (łączna):

50

Dystans: 1693.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Campania, Naples

Od 19 paź 2020 do 23 paź 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Antwerpen

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też nabyć właściwy karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców chroniących rower.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.