(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-31 17:39

2 cabeceras individuales

(Nr 2339576)
2 cabeceras individuales

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

1.40

Wysokość [m]:

0.10

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 546.00 km

Informacje dodatkowe:

son 2 cabeceras individuales de madera, tipo antiguo, tradicionales

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od  zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego sprzętu.

Na początek, jeśli przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie  na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Zapopan, 45116, Meksyk

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rincón Verde, 53200, Meksyk

Termin elastyczny