(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 flightcases (Nr 5233066)

2 flightcases

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Se trata de dos flight cases

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 640.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

20 lis 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Lyon

24 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę najważniejszych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by określić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Jeśli chcemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych papierów, oprócz tego w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.