(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 fotele samochodowe i kanapa samochodowa BYTOM - FRANCJA (Nr 5802635)

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

3

Dystans: 1548.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Francja, Owernia-Rodan-Alpy, Four

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).