(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-28 13:05

2 łóżka, biurko, stół z krzesłami, około 15 kartonów, 2 rowery, opony zimowe.

(Nr 2120241)
2 łóżka, biurko, stół z krzesłami, około 15 kartonów, 2 rowery, opony zimowe.

Waga w kg (łączna):

500.00

Dystans: 671.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Nowy Staw, 82-230, Polska

Od 30 paź 2017 do 4 lis 2017

Adres i termin dostawy

Zamość, 22-400, Polska

Od 30 paź 2017 do 5 lis 2017