(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 maszyny do ćwiczeń (Nr 4299125)

Długość [m]:

107

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 417.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 30 kwi 2019 do 10 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło

Od 30 kwi 2019 do 17 maj 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zazwyczaj mieszczą się w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się dodatkowo między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i trudno przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt sportowy musi być dobrze popakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej jest wziąć oryginalne pudła. Kiedy urządzenie może ulec awarii, bezpiecznie jest użyć do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, powinno się go rozmontować oraz osłonić wszystkie części odrębnie - głównie, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku skrzyni – zadbajmy więc o to, żeby luźne przestrzenie w skrzyni zapchać gazetami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie mogą przemieszczać się w środku kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odległość pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i wymiary, jak również liczba elementów koniecznych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 złotych.