(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 Mieszkania (Nr 4771232)

2 Mieszkania

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 574.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 1 paź 2019 do 6 paź 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

Od 1 paź 2019 do 6 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.