(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 motores fueraborda 20cv (Nr 6718621)

Długość [m]:

0.40

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

44

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1116.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Palafrugell

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi dostatecznie dobrze zabezpieczyć sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wielkości jak i wagi urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Głównie przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych uprawień jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – UK jest wydatkiem około 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.