(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-24 07:49

2 mountain bike (Nr 2410220)

2 mountain bike

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania lub nabyć właściwy karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto odkręcić i zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się osadzić w odrębnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Ward 68, 1100, Bangladesz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Montreal, Kanada

Termin elastyczny