(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-01 16:24

2 osoby

(Nr 2002058)
2 osoby

Dystans: 1699.00 km

Informacje dodatkowe:

w dniu 06.09.2017 jestem zainteresowana przejazdem w jw wymienionych adresach dostać sie . 2 osoby dorosłe plus bagaż

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 582889
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 23:11

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam ,wyjazd w piątek

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza terytorium kraju) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu pasażerów

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony bywa zazwyczaj od długości trasy podróży, jak również od liczby osób oraz wagi i wymiaru bagażu, który przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie wiedzy na temat liczby walizek lub plecaków jak także pozostałych posiadanych rzeczy – wypadałoby podać informację o wyczerpującej wadze i o wielkości każdej sztuki pakunku. W przypadku, gdy nie potrafisz podać dokładnych informacji o bagażu, oszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Określając trasę podróży należy podać dokładne adresy – w przypadku, gdy część pasażerów odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak aby mógł należycie obmyślić drogę podróży.

    Na przykład, za transport pasażera razem z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 zł. Za transport pasażerki wspólnie z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 zł. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Eaton upon Tern, Wielka Brytania

Termin elastyczny