(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-01 16:24

2 osoby

(Nr 2002058)
2 osoby

Dystans: 1699.00 km

Informacje dodatkowe:

w dniu 06.09.2017 jestem zainteresowana przejazdem w jw wymienionych adresach dostać sie . 2 osoby dorosłe plus bagaż

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 23:11

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam ,wyjazd w piątek

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu ludzi

    Koszt transportu pasażerów uzależniony jest zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości osób oraz wagi i rozmiaru bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek lub toreb jak także pozostałych transportowanych rzeczynależy podać informację o szczegółowej wadze i o wymiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie umiesz podać szczegółowych wartości, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Ustalając trasę podróży dobrze jest podać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, kiedy kilkoro osób podróżuje do innego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł właściwie obmyślić trasę.

    Przykładowo, za przewóz podróżnego wspólnie z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 . Za przewóz podróżnej wspólnie z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 PLN. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 złotych.


Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Eaton upon Tern, Wielka Brytania

Termin elastyczny