(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-05-31 16:10

2 paczki

(Nr 1821395)
2 paczki

Dystans: 2456.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pampeluna, Hiszpania

Termin elastyczny