(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-16 12:03

2 paczki do Niemiec

(Nr 2290360)
2 paczki do Niemiec

Długość [m]:

0.4

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 986.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Wodzisław Śląski, Polska

17 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wettringen, 48493, Niemcy

18 sty 2018