(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 13:26

2 paczki do Poznania (Nr 2410996)

2 paczki do Poznania

Długość [m]:

1100

Szerokość [m]:

500

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

90.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 469.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Wadowice, 33860, Polska

Od 26 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Od 26 lut 2018 do 28 lut 2018