(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 paczki do UK (Nr 3915894)

2 paczki do UK

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1534.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Piła

Od 7 mar 2019 do 10 mar 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Northamptonshire, Corby

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).