(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 paczki jedna mniejsza druga wieksza (Nr 5170246)

2 paczki jedna mniejsza druga wieksza

Długość [m]:

163

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

76

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 287.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Sosnowiec

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).