(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 paczki (łóżeczko dziecięce ) plus 4 opony zimowe do VW tiguan (Nr 5339954)

2 paczki (łóżeczko dziecięce ) plus 4 opony zimowe do VW tiguan

Długość [m]:

147

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

83

Waga w kg (łączna):

37.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1306.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Zwoleń

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Szafuza, Szafuza

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).