(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 paczki Niemcy - 65x250x20 cm po 70 kg (Nr 5186886)

2 paczki Niemcy - 65x250x20 cm po 70 kg

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

0.65

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

140

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1070.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Czchów

Od 2 paź 2019 do 4 paź 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Großholbach

Od 3 paź 2019 do 7 paź 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).