(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 09:57

2 paczki pomorskie nic delikatnego, mozna odebrac po godzinach (Nr 2752332)

2 paczki pomorskie nic delikatnego, mozna odebrac po godzinach

Długość [m]:

3.3

Szerokość [m]:

0.1

Wysokość [m]:

0.18

Waga w kg (łączna):

17.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 307.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Golina, 62-590, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szymbark, 83-300, Polska

Termin elastyczny