(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 12:49

2 paczki z Opola do Paryza

(Nr 2643152)
2 paczki z Opola do Paryza

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

12.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 1365.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Opole, 46-020, Polska

1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

2 maj 2018