(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 10:32

2 Paczki z ramami motocyklowymi

(Nr 2115807)
2 Paczki z ramami motocyklowymi

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1217.00 km

Informacje dodatkowe:

Ramy będą tylko ostreczowane. Masa nie jest duża więc ładunek nie powinien być uciążliwy. Jestem w stanie dowieżć przesyłkę do spedytora w promieniu 100 km w Polsce (od Działdowa)

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 137032
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 12:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam Witam tak jak w zleceniu Ładujemy towar środa sobota dostawa przy szybkiej akceptacji cena do negocjacji każdy tydzień u nas jest taki sam towar ubezpieczony na 100000 € śledzenie przesyłki 24 na dobę Czekam teraz na twój pozytyw proszę o kontakt przed akceptację oferty ilość miejsc ograniczona bez problemu można przełożyć towar na kolejny tydzień Pozdrawiam Paweł jestem z nidzicy

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Działdowo, 13-201, Polska

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Mühlacker, 75417, Niemcy

Termin elastyczny