(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 10:32

2 Paczki z ramami motocyklowymi

(Nr 2115807)
2 Paczki z ramami motocyklowymi

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1217.00 km

Informacje dodatkowe:

Ramy będą tylko ostreczowane. Masa nie jest duża więc ładunek nie powinien być uciążliwy. Jestem w stanie dowieżć przesyłkę do spedytora w promieniu 100 km w Polsce (od Działdowa)

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 12:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam Witam tak jak w zleceniu Ładujemy towar środa sobota dostawa przy szybkiej akceptacji cena do negocjacji każdy tydzień u nas jest taki sam towar ubezpieczony na 100000 € śledzenie przesyłki 24 na dobę Czekam teraz na twój pozytyw proszę o kontakt przed akceptację oferty ilość miejsc ograniczona bez problemu można przełożyć towar na kolejny tydzień Pozdrawiam Paweł jestem z nidzicy

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacjeszczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Działdowo, Polska

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

75417, Mühlacker, Niemcy

Termin elastyczny