(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-07-26 19:18

2 palety euro po 400 kg każda

(Nr 1923961)
2 palety euro po 400 kg każda

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

400.00

Ilość sztuk:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3079.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu ładunków różnego gatunku – stanowią bazę, na której bezproblemowo daje radę przewieźć mniejsze opakowania oraz przedmioty. Transport na paletach to przeważnie wykorzystywana metoda transportu dużej ilości ładunków. Na paletach często transportuje się towary ważące więcej niż 70 kilogramów – bramki żeliwne, skrzynki, produkty budowlane, itd. Żeby dobrze wycenić transport towaru na paletach, można skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. Przy wycenie transportu najważniejsze znaczenie ma liczba palet, waga ładunku i typ transportowanych przedmiotów. Ładunki paletowe wynoszone są za pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz pozostałe rodzaje palet

    W transporcie paletowym prym wiedzie europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta posiada format 800x1200x150 milimetrów i jest wykonana z drewna. W transporcie przemysłowym używa się także palet „angielek” o wielkości 1200x1200x144 milimetrów. Palety przeznaczone do przewozu w kontenerach mają wymiary 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez do10-15 lat.

Koszt transportu palet w Polsce
    Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce kosztuje 187,8 zł, a to wychodzi 57 groszy na kilometr.

Koszt transportu palet za granicą

    Przewóz palet na trasach międzynarodowych to przeciętny koszt 581 zł, a to wynosi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

Szczecinek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tbilisi, Gruzja

Termin elastyczny