(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-07-26 19:18

2 palety euro po 400 kg każda

(Nr 1923961)
2 palety euro po 400 kg każda

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

400.00

Ilość sztuk:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3079.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

8980 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 8980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego gatunkutworzą podstawę, na której bezproblemowo daje radę przetransportować mniejsze paczki i rzeczy. Przewóz na paletach to przeważnie wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Na paletach nierzadko przewozi się paczki ważące więcej niż 70 kg – bramki metalowe, pudła, artykuły budowlane, itp. Żeby precyzyjnie wycenić transport towaru na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie paletowym. Przy szacowaniu kosztów przewozu najważniejsze znaczenie ma ilość palet, waga ładunku i gatunek przewożonych przedmiotów. Przesyłki paletowe dźwiganeza pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne rodzaje palet

    Przy transporcie na paletach przoduje europaleta, opisywana także jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta posiada rozmiary 800x1200x150 milimetrów oraz jest zrobiona z drewna. Przy przewozie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety oddane do transportu w kontenerach mają wymiary 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety drewniane ostatnio zastępowane są paletami plastikowymi, które mają żywotność do10-15 lat.

Koszt transportu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 i to wynosi 57 gr za km.

Koszt przewozu palet w Europie

    Transport palet w Europie to średni koszt 581 , a to wynosi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Szczecinek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tbilisi, Gruzja

Termin elastyczny