(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-05 15:40

2 palety mozzarelli, temperatura transportu +2C

(Nr 1828925)
2 palety mozzarelli, temperatura transportu +2C

Dystans: 1056.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 23:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 4250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typu – tworzą bazę, na której bezproblemowo można przetransportować mniejsze opakowania oraz rzeczy. Przewóz na paletach to głównie wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Dzięki paletom głównie transportuje się towary przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, produkty budowlane, itd. Aby dobrze oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, można posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a otrzymamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. W wycenie transportu zasadnicze znaczenie ma liczba palet, waga towaru oraz rodzaj przewożonych przedmiotów. Paczki paletowe podnoszone są za pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne typy palet

    W przewozie paletowym góruje europaleta, nazywana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Przepisowa Europaleta ma wielkość 800x1200x150 milimetrów i jest zrobiona z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do przewozu w pojemnikach metalowych mają wielkość 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które mają żywotność do10-15 lat.

Cena przewozu palet w kraju
    Średnia cena netto przewozu palet  w Polsce kosztuje 187,8 złotych i to wynosi 57 groszy na kilometr.

Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Przewóz palet za granicą to przeciętny koszt 581 zł, a to wychodzi 46 gr. za kilometr.

Adres i termin nadania

WANATY [› Cz-wa], Kamienica Polska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

30037 Scorzè, Wenecja, Włochy

Termin elastyczny