(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-05 15:40

2 palety mozzarelli, temperatura transportu +2C

(Nr 1828925)
2 palety mozzarelli, temperatura transportu +2C

Dystans: 1056.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 23:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 4250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego gatunkutworzą platformę, na której łatwo można przewieźć nieduże opakowania oraz rzeczy. Przewóz na paletach to najczęściej wykorzystywana metoda przewozu dużej ilości ładunków. Za pomocą palet zazwyczaj przewozi się paczki ważące więcej niż 70 kg – bramki metalowe, pudła, artykuły budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu palet, można skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a dostaniemy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie na paletach. W szacowaniu kosztów transportu istotne znaczenie miewa ilość palet, ciężar ładunku i gatunek transportowanych przedmiotów. Przesyłki znajdujące się na paletach dźwiganeza pomocą wózka widłowego.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    Przy przewozie na paletach przoduje europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Zwyczajna Europaleta ma wymiary 800x1200x150 mm i jest wykonana z drewna. W transporcie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety dedykowane do przewozu w pojemnikach metalowych posiadają format 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się natomiast palety spełniające standardy CP. Palety drewniane ostatnio zastępowane są paletami plastikowymi, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.

Cena przewozu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 PLN, a to wynosi 57 gr za km.

Ceny przewozu palet za granicą

    Przewóz palet za granicą to przeciętny koszt 581 złotych i to wynosi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

WANATY [› Cz-wa], Kamienica Polska, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

30037 Scorzè, Wenecja, Włochy

Termin elastyczny