(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-02 11:25

2 PARAGUAS RECOLECTORES DE ACEITUNA

(Nr 2250576)
2 PARAGUAS RECOLECTORES DE ACEITUNA

Marka i model:

PARAGUAS RECOLECTOR

Długość [m]:

4200

Szerokość [m]:

2700

Wysokość [m]:

1400

Waga w kg (łączna):

500.00

Dystans: 628.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych zazwyczaj jest transportem ponadgabarytowym. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Wielkie maszyny uprawne są urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione samodzielnie jeździć po drogach, gdyż ich rozmiar przewyższa możliwe gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak również w Europie. Utrudnienie przedstawiać może także nacisk osi pojazdów uprawnych, jaki przewyższa standardy dopuszczalne dla większości dróg.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych z reguły wykorzystuje się przyczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni posiadać właściwie przysposobionymi lawetami, które podołają przewieźć urządzenia uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, kiedy pojazd przerasta możliwe normy rozmiarem lub ciężarem, konieczne jest odebranie specjalnego zezwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena przewozu ciągników rolniczych

    Koszt transportu urządzenia rolniczego jest zależna od wielkości, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa również odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym elementem może być jeszcze termin przewozu.

Adres i termin nadania

Mirandela, 5370, Portugalia

Od 2 sty 2018 do 7 sty 2018

Adres i termin dostawy

Villanueva de los Infantes, 13320, Hiszpania

Termin elastyczny