(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 parcels to lisbon (Nr 4655300)

2 parcels to lisbon

Długość [m]:

0.48

Szerokość [m]:

0.38

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 3035.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 7 sie 2019 do 17 sie 2019

Adres i termin dostawy

Portugalia, Área Metropolitana De Lisboa, Lizbona

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).