(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-28 15:01

2 pokoje

(Nr 1877462)
2 pokoje

Dystans: 2092.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

3 gru 2017

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

6 gru 2017