(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 09:51

2 pokoje

(Nr 2999124)
2 pokoje

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 2071.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pudeł, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Puławy, Polska

28 lip 2018