(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokoje (Nr 4814856)

2 pokoje

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2132.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Hartlepool

8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Bisztynek

10 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.