(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokoje (Nr 4886114)

2 pokoje

Waga w kg (łączna):

1300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Dystans: 613.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Biskupnica

29 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Cieszyn

Od 29 sie 2019 do 30 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.