2 pokoje (Nr 6000000)

2 pokoje

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1720.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Luton, Luton

Od 15 lip 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Gdów

Od 13 lip 2020 do 31 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka pakunków, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.