(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-26 10:09

2-pokojowe (Nr 2752360)

2-pokojowe

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2379.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, 02-989, Polska

15 cze 2018

Adres i termin dostawy

Ateny, Grecja

21 cze 2018