(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe (Nr 5227338)

2 pokojowe

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1428.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 26 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Norwegia, Oslo, Oslo

Od 29 paź 2019 do 5 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego mienia.