(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe jedynie lekkie meble i kartony (Nr 5884812)

2 pokojowe jedynie lekkie meble i kartony

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 16.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

29 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.