(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-24 09:40

2 pokojowe mieszkanie (Nr 2410456)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 184.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bełchatów, 97-400, Polska

Termin elastyczny