(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 15:05

2-pokojowe mieszkanie

(Nr 3001164)
2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 979.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na parę kartonów, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Günzburg, 89312, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rabka-Zdrój, 34-700, Polska

Termin elastyczny