(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-15 17:34

2 pokojowe mieszkanie (Nr 3508281)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

5

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 122.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Janikowo, 88-160, Polska

Od 22 lis 2018 do 23 lis 2018

Adres i termin dostawy

Poznań, 60-101, Polska

Od 22 lis 2018 do 24 gru 2018