(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-21 22:38

2-pokojowe mieszkanie (Nr 3537717)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 199.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 26 lis 2018 do 30 lis 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Od 26 lis 2018 do 30 lis 2018