2-pokojowe mieszkanie (Nr 4473949)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2049.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bodmin

25 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego dobytku.