(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2-pokojowe mieszkanie (Nr 4484337)

2-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100.00

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 487.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Lubawa

25 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Trzebnica

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.