(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4609605)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1937.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Midlands, Walsall

18 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

19 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.