(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 pokojowe mieszkanie (Nr 4667844)

2 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2601.00 km

Adres i termin nadania

Turcja, Ankara, Ankara

Od 30 wrz 2019 do 6 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Antoniew

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego mienia.